Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd.
Ana sayfa

Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd.

Çin Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Güzel kalite

—— George

Profesyonel ve zamanında teslimat, bana iyi davran.

—— Patrick

Mükemmel çalışıyor !

—— Halit

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Kent Rosal

Lütfen daha iyi vinçler ve daha iyi fiyatlarla geliştirin, böylece vinçlerinizi daha fazla müşteriye satabilir ve daha büyük pazarlar kazanabiliriz. Teşekkür ederim.

—— Khalid Abu Hasera

Bay Sen iyi bir adam, bana çok yardımcı oluyor, bize çabuk cevap verdiğiniz ve bizi birçok kez kurtardığınız için teşekkür ederiz. aferin!

—— Sivakumar veerappa nainar

Ben sohbet şimdi

Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd. Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd. Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd. Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd. Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd. Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd. Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd. Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd. Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd. Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd.
JCYC Fabrikası elektrikli vinç Kaldırma motoru Kaldırma Arabası Avrupa Kanton Fuarı Profesyonel müşteriler
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : JCYC
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 1,000,000-5,000,000
Yıl kurulan : 1991
İhracat p.c : 80% - 90%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
Chongqing ShanYan Crane Machinery CO., LTD 1991 yılında özel sektöre ait bir Çinli şirket olarak kuruldu ve yenilikçi, üretici ve kaldırma makinaları distribütörü olarak güçlü bir üne sahip saygın bir uzman şirket haline geldi.

Ürünlerimiz: JCYC marka elektrikli tel halatlı vinçler, elektrikli zincirli vinçler, manuel zincirli vinçler, Elektrikli vinç, köprü vinçleri, portal vinçler ve pergel vinçler.

Şirketimiz 20 yıldır ün kazanmış, SGS ISO 9001, CSA GS ve CE sertifikası , CE Markası ve özellikle sekizinci Çin Ulusal Vakfı Ödülü kazanan diğer yerli vinç ve vinç sertifikalarını almıştır. Bunlar, ShanYan vincinin dünya standartlarını aşması ve gelecekte kaldırma ekipmanlarının öncüsü olmasının devam eden başarısını sağlamıştır.

Shanyan Crane, hem denizaşırı prensiplerin temsili hem de kendi ürünlerinin tasarım ve imalatında - örneğin, elektrikli tel vinçler, zincir blokları, üstten ve portal gezer vinçler, kaldırma ve kaldırma aparatları ve pergel vinçler gibi istikrarlı bir büyüme göstermeye devam ediyor.

Şirket politikamız mühendislik ve teknolojideki ilerlemelere katılımın devam etmesi için mükemmeldir.

Amacımız basit: en iyi kaldırma ekipmanını en iyi fiyatlarla satmak ve endüstri lideri müşteri hizmeti sunmak. Müşterilerimizin her birini kişisel olarak tanıyoruz ve başkalarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için işimizin en değerli bölümünü nasıl keşfedeceğimizi biliyoruz.

Kaldırma ekipmanımız hakkında daha ayrıntılı bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı bekliyoruz ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim bilgileri
Chongqing Shanyan Crane Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Sen

Tel: +86-23-68882138

Faks: 86-23-6888-3657

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)